Állásajánlat: Módszertani szakértő – MNB

A Magyar Nemzeti Bank pályázatot hirdet a Módszertani igazgatóság, Felügyeleti Módszertani főosztályán MÓDSZERTANI SZAKÉRTŐ (MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI AUDITOR) munkakör betöltésére.

Főbb feladatok

  • Minőségbiztosítási auditok végzése az MNB felügyeleti tevékenységével kapcsolatban, ennek keretében:
  • eljárások szabályszerűségének vizsgálata;
  • vizsgálatok, felügyeleti megállapítások tartalmi elemzése, a megalapozottság utólagos értékelése;
  • a minőségbiztosítási auditok kapcsán fejlesztési ajánlások megfogalmazása;
  • utóellenőrzési auditok lefolytatása;
  • kapcsolattartói feladatok ÁSZ vagy belső ellenőrzési vizsgálatokban.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú pénzügyi/közgazdasági/jogi/gazdasági informatikus végzettség;
  • képesség az önálló munkavégzésre;
  • komplex, kritikai látásmód, objektív véleményalkotási készség;
  • erős problémaelemzési és szintetizálási készség;
  • proaktivitás.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Belső ellenőri vagy auditori képesítés;
  • belső ellenőri vagy auditori munkatapasztalat;
  • pénzügyi felügyeleti vagy más ellenőrzési hatóságnál szerzett munkatapasztalat;
  • banküzemi, pénzügyi ismeretek.

Amit ajánlunk

  • Kiemelkedő szakmai tapasztalatszerzési lehetőség.
  • Konstruktív, barátságos munkahelyi légkör.
  • Versenyképes juttatási csomag.

További információ és jelentkezés:

A bejegyzés kategóriája: állásajánlat, karrier
Kiemelt szavak: , , .
Közvetlen link.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.