Állásajánlat: Piacelemző – MVM Partner Zrt.

Az MVM Partner Zrt. Middle Office igazgatósága az alábbi munkakörbe munkatársat keres:

PIACELEMZŐ

Feladatok

  • A villamosenergia- és kapcsolódó piacokról árfolyam és egyéb adatok napi rendszerességű gyűjtése
  • A piacelemzési adatbázis fejlesztése, naprakészségének biztosítása
  • Piacfigyelés, ármozgások elemzése; eseti és rendszeres piacelemezési riportok készítése
  • Rövid-, közép-, és hosszútávú árelőrejelzések készítése

Elvárások

  • Felsőfokú közgazdász, műszaki, informatikusi, alkalmazott matematikusi végzettség
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete
  • Ökonometriai, modellezési ismeretek
  • MsOffice, SQL, SPSS felhasználói szintű ismerete
  • Előny a VBA, MATLAB programozási ismeret

Készségek

  • Strukturált, analitikus gondolkodás
  • Terhelhetőség, precíz, megbízható munkavégzés
  • Csapatmunka

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület, Váci Corner Offices

Egyéb információ

Jelentkezését, fényképes önéletrajzával kérjük, küldje el Vízi Barbarának (bvizi[kukac]mvmp[pont]hu).

Jelentkezési határidő: 2016. szeptember 20.

A bejegyzés kategóriája: állásajánlat, karrier
Kiemelt szavak: , , .
Közvetlen link.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.